N E W S

interview in the estonian Classic Radio

12.11.10

Click here and listen to the broadcast. Gourmet Duo gave a long interview in Classic Radio broadcast DELTA for the Estonian National Broadcasting.
Listen to the broadcast here >>.

Hotell Olümpia kasutab meie muusikat

19.10.10

Hotell OLÜMPIA restoranis Senso hakatakse taustamuusikana mängima Gourmet Duo salvestusi. Nii nagu koosseisu nimigi viitab, sobib see kvaliteetmuusika suurepärast hea toidu juurde.

Uus plaat on miksitud!

14.10.10

Täna saime plaadimaterjali lõpuks täies mahus miksitud. Tuli päris tubli tükk - 72 minutit puhast muusikat. Üks helinäide on kuulatav siit.

Plaadi pealkirjaks saab suure tõenäosusega S A L A L I I T. :)

Kaks esimest pääsukest

07.10.10

Arne Holm saatis meile esialgsed miksid Yvetta oma loost Kai-Mai Olbri luuletuse tekstile PÄRANDUS.

Teiseks kiirmiksi lauluks oli Leelo Tungla eestikeelne tõlge Stingi loole "Me kahe salaliit"

viimane lindistuse sessioon

06.10.10

Tore tunne oli täna stuudios Arne Holmiga lindistada. Julgen soovitada tema stuudiot! www.musicworks.ee

Salvestasime Kai-Mai ja Leelo tekstidega laule. Selgub, et originaalloomingut on isegi raskem lindistada. Igatahes on need lood nüüd sees ja järgmisel nädalal plaanis hakata neid ka kokku miksima.

Uudishimu on suur - tahaks juba mõnda kas või musta kokkumiksitud lugu kuulda ... :)

 

viljakas päev

05.10.10

Täna oli väga viljakas päev. Kõigepealt viisistas Yvetta Kai-Mai Olbri luuletuse PÄRANDUS. Teksti autorile seda esitledes ei suutnud Kai-Mai pisaraid tagasi hoida, seega otsustasime selle homme stuudios salvestada.

Teiseks üllatas Leelo Tungal meid meeldivalt eestikeelse tõlkega Stingi loole "The Secret Marriage", mis sai pealkirjaks "Me kahe salaliit". Sellegi püüame homme stuudios salve saada. :)

rõõm

veetsime aega stuudios

04.10.10

Tänane lindistus ei olnud kergete killast - ikka tuli üha uusi ja uusi duubleid teha. Päeva lõpuks saime siiski 4 lugu sisse ... uhhhh

mõtlik Yvetta ...

IGA algus on ...

23.09.10

... huvitav. Nii algas ka meie esimene kontsert väikese seiklusega. Nimelt suutsime segi ajada kontserdi toimumise koha. Sõitsime Kolu mõisa asemel Kolga mõisa, mis asub "kõigest" 100 km eemal. Eks siis oli kihutamist ja väikese hilinemisega kohale jõudmist, kuid lõpuks toimis kõik täpselt nii kuis vaja ja tegelikult oli meie alustamise aeg ka sobivam. Lubati tagasi kutsuda ja lavalt ilma lisalugudeta ära ei lastud. Hea tunne jäi lõpuks ikkagi sisse. Lõpp hea, kõik hea! :)